Tip
Kód: 374 | Značka: Bijoux Paradis

Set MIYUKI & MACRAMÉ náramky ČERNÁ & BÍLÁ

369 Kč
Odeslání do 6 pr. dnů - komponenty skladem

Tato nebezpečně univerzální sada obsahuje i ikonický celočerný miyuki náramek... Také se Vám líbí trend vrstvení náramků? Sami o sobě jsou maximálně minimalistické, ale pokud chcete, aby opravdu vynikly, doporučím Vám tyto báječné zvýhodněné sety. Pořiďte si ideálně sladěnou dvojici, nebo dokonce sestavičku náramků a Vaše zápěstí bude jako rozjasněné.

Kategorie: VYLADĚNÉ SETY
Materiál: Miyuki korálky, nylonová šňůrka, obecný kov
Barva: černá, bílá, stříbrná

Líbí se Vám doplňky, na kterých je patrné, že jsou skutečnou láskyplnou ruční prací?

Náramky, vytvořené prastarou technikou macramé, neboli česky drháním, mají svůj jedinečný pletený rukopis a zdobí naše zápěstí stejně příjemně, jako jemný svetřík naše paže.

A když se k Macramé náramku připojí minimalistický tenký náramek Miyuki, jejich symbióza je dokonalá. Náramek z japonského rokajlu vedle svého robustnějšího macramé parťáka nádherně vynikne a celý set zjemní. Drobné vzory miniaturních nádherně zbarvených korálků na pevné nylonové šňůrce jsou hotovou pastvou pro oči, která upoutá.

Barvy tohoto setu jsou sladěny do ČERNÉ, BÍLÉ a STŘÍBRNÉ BARVY, barva šňůrky je sladěna černým tónem.

Díky vychytanému posuvnému stahovacímu zapínání jsou náramky vždy k dispozici k rychlému nasazení i sundání, ale nemusíte je sundávat vůbec, vždyť oblíbené věci chceme mít pořád u sebe... Mějme však na paměti, že při stálém nošení může barva vlivem působení vody či potu po určité době ztrácet na intenzitě.

Právě díky systému stahování padnou každému ženskému zápěstí. Pokud si přece jen nejste jisti, zda Vaše zápěstí není odlišné od normy, uveďte obvod svého zápěstí do poznámky ve Vaší objednávce. Ale věřte, že 99% spadá do kategorie běžného zápěstí, takže Vaše obavy se mohou směle rozplynout, třeba i pokud chcete darovat tento působivý set náramků jako dárek.

Náramky nikde netlačí, jsou ultralehoučké a pár chvil po nasazení z nich bude Vaše druhá kůže. Bonus: Když jsou mokré, nestudí. :)

Set je tvořen třemi náramky.

Dočetli jste až sem? Tak to už je třeba ruka v rukávě. :)