Set MIYUKI DUO náramky MERUŇKY & TYRKYS

Meruňkově sladký s kapkou tyrkysu... Také se Vám líbí trend vrstvení náramků? Sami o sobě jsou maximálně minimalistické, ale pokud chcete, aby opravdu vynikly, doporučím Vám tyto báječné zvýhodněné sety. Pořiďte si ideálně sladěnou dvojici, nebo dokonce sestavičku náramků a Vaše zápěstí bude jako rozjasněné.

Odeslání do 6 pr. dnů - komponenty skladem
Kód: 395
Značka: Bijoux Paradis
369 Kč
Kategorie: VYLADĚNÉ SETY
Materiál: Miyuki korálky
Barva: modrá, tyrkysová, bílá, lososová, meruňková, stříbrná
Set MIYUKI DUO náramky MERUŇKY & TYRKYS
Tip

Minimalismus už pár let vládne našemu životnímu stylu, ale i módě. Náramky z prvotřídního japonského rokajlu Miyuki na tento trend svou lehkostí navazují. Drobné vzory miniaturních nádherně zbarvených korálků na pevné nylonové šňůrce jsou hotovou pastvou pro oči, která upoutá k neustálému prohlížení…

Motiv tohoto setu je tvořen korálky v TYRKYSOVÉ, BÍLÉ, MERUŇKOVÉ a STŘÍBRNÉ BARVĚ, barva šňůrky je sladěna světlemodrým tónem.

Díky vychytanému posuvnému stahovacímu zapínání jsou náramky vždy k dispozici k rychlému nasazení i sundání, ale nemusíte je sundávat vůbec, vždyť oblíbené věci chceme mít pořád u sebe... Mějme však na paměti, že při stálém nošení může barva vlivem působení vody či potu po určité době ztrácet na intenzitě.

Právě díky systému stahování padnou každému ženskému zápěstí. Pokud si přece jen nejste jisti, zda Vaše zápěstí není odlišné od normy, uveďte obvod svého zápěstí do poznámky ve Vaší objednávce. Ale věřte, že 99% spadá do kategorie běžného zápěstí, takže Vaše obavy se mohou směle rozplynout, třeba i pokud chcete darovat tento působivý set náramků jako dárek.

Náramky nikde netlačí, jsou ultralehoučké a pár chvil po nasazení z nich bude Vaše druhá kůže

Set je tvořen dvěma náramky.

Dočetli jste až sem? Tak to už je třeba ruka v rukávě. :)

Zpět do obchodu