Doprava a platba

Pokud jste tu poprvé, zde najdete vše, co potřebujete vědět k pohodlnému nákupu u mě, abyste nemuseli hledat v Obchodních podmínkách.

Pokud byste si je naopak rádi přečetli, klikněte prosím zde.

 

DOSTUPNOST POLOŽKY

Pokud je u položky uvedeno "Odeslání do 6 pr. dnů, komponenty SKLADEM" znamená to, že Vám výrobek na zakázku vyrobím do 6 pracovních dnů. Odeslání je tedy do 6 pracovních dnů, samotné doručení pak trvá 1-2- pracovní dny. Pokud zvolíte platbu předem, odesílám zároveň až po přičtení Vaší platby na můj účet. 

 

PŘIHLÁŠENÍ

 

Přihlásit se můžete jako:

  1. Nový zákazník, pokud u mě nakupujete poprvé
  2. Registrovaný zákazník, pokud jste již u mě nakupovali. Vyplňte e-mail a heslo a pokračujte v objednávce. V případě, že jste heslo zapomněli, žádné obavy, bude Vám zasláno na e-mail, pod kterým jste se registrovali.

E-mail je potřebný pro veškerou komunikaci ohledně Vaší objednávky, proto jej prosím vyplňte.

 

DOPRAVA A PLATBA

 

DOPRAVA je možná třemi způsoby:

1) Zásilkovnou na pobočku - vyberte svou oblíbenou pobočku Zásilkovny a já Vaši zásilku odešlu přímo tam za 79 Kč, pokud vyberete platbu dobírkou, je zde dobírkový příplatek 49 Kč 

2) Zásilkovnou na Vaši adresu - pošlu Vaši zásilku až k Vám domů, či kamkoliv jinam, a to za 99 Kč, pokud vyberete platbu dobírkou, je zde dobírkový příplatek 49 Kč

3) Pokud jste z Českých Budějovic a okolí, můžete se se mnou domluvit na osobním předání v Českých Budějovicích. Váš balíček Vám ráda osobně předám po obdržení Vaší platby v předem domluveném čase a místě. Osobní předání, pokud budete souhlasit s mnou navrženým místem, je zdarma. Čas je o domluvě.

 

Tip: doručení Zásilkovnou na pobočku PŘI OBJEDNÁVCE NAD 800 Kč je zdarma.

 

POZNÁMKA: V případě odeslání Vašeho balíčku přes výše uvedené dopravce, budou Vaše radosti doručeny v bublinkové obálce jako doporučené psaní.

Každá jednotlivá položka, nebo set, jsou upevněné na dekorativní kartičce.

POKUD SI PŘEJETE DÁRKOVÉ BALENÍ, UVEĎTE TO PROSÍM DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE - K OBJEDNÁVCE ZDARMA.

Ke každé objednávce patří i mé HANDLETTERINGOVÉ (RUČNĚ PSANÉ) PŘÁNÍ, NEBO VZKAZ, UVEĎTE PROSÍM TAKÉ DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE - K OBJEDNÁVCE ZDARMA

 

PLATBA je možná třemi způsoby:

1)  převodem na můj bankovní účet - předem

Možné zvolit při dopravě přes Zásilkovnu, Českou poštu, či osobně v Českých Budějovicích, po objednání je potřeba uhradit mé výrobky předem na můj bankovní účet u Raiffeisen Bank (viz níže "Uhrazení objednávky").

2) platbou online

3) dobírkou - při využití České pošty, nebo Zásilkovny

Možné zvolit při dopravě přes Českou poštu, nebo Zásilkovnu, ihned po objednání nic neplatíte, úhrada proběhne až přímo při převzetí zásilky, a to buď platební kartou, nebo v hotovosti.

 

UHRAZENÍ OBJEDNÁVKY

 

Při zvolení platby předem uhraďte prosím celkovou částku včetně poštovného na můj bankovní účet 1023108/5500, jako variabilní symbol prosím uveďte číslo Vaší objednávky. Veškeré potřebné platební informace uvidíte ihned na své obrazovce po dokončení objednávky, můžete využít i zobrazený QR kód. Zároveň Vám všechny platební údaje zašlu v potvrzovacím e-mailu.

Pokud jste vybrali platbu dobírkou, vyčkejte na doručení a uhradíte až přímo "z ruky do ruky" při převzetí od České pošty, nebo Zásilkovny, osobně.

 

KDY BUDE VAŠE RADOST U VÁS?

 

Vámi objednaný výrobek pro Vás s láskou a radostí vytvořím a odešlu nejpozději 6. pracovní den od objednávky (pokud jste zvolili platbu předem, je předpokladem odeslání i obdržená platba na mém bankovním účtu). V případě osobního předání Vás budu kontaktovat e-mailem a na předání se domluvíme, vyhotovení Vaší objednávky a možnost vyzvednutí je rovněž už do 6 pracovních dnů, či později (dle Vašich časových možností).

 

Zásilku obdržíte do 1-2 pracovních dnů od odeslání.

 

Např. Objednáte v úterý 1.6. - odešlu nejpozději následující středu 9.6.  - obdržíte nejpozději v pátek 11.6.

Např. Objednáte ve pátek 4.6. - odešlu nejpozději pondělí 14.6. - obdržíte nejpozději ve středu 16.6.

 

 

Děkuji, že se podílíte na hladkém průběhu Vaší objednávky. :)

 

Přeji Vám krásný den

 

Petra 

Bijoux Paradis